Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Premiera GeForce RTX 3060 Ti. Poznaj modele

Od teraz w naszej ofercie znajdziesz karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti oparte na architekturze Ampere. Mają po 8 GB pamięci VRAM GDDR6 i zapewnią Ci płynny gaming z najnowszymi tytułami. Poznaj dostępne modele.

GeForce RTX 3060 Ti. Gaming w atrakcyjnej cenie

Chcesz mieć kartę graficzną z architekturą NVIDIA Ampere w dobrej cenie? Wybierz jeden z modeli GeForce RTX 3060 Ti, wyposażone w rdzenie Ampere GA104-200 i 4864 rdzenie CUDA. Do tego 8 GB pamięci VRAM na 256-bitowej magistrali.

Przy tych parametrach możesz spokojnie instalować najnowsze tytuły i grać w nie płynnie. Spadki klatkażu w rozdzielczości Full HD Ci nie grożą, bo karty zachowują stabilny poziom fps-ów, nawet na ustawieniach Ultra.

Test i wydajność RTX 3060 Ti w grach

Nie kupuj w ciemno. Sprawdź wydajność premierowych GPU RTX 3060 Ti, specjalnie dla Ciebie przeprowadziliśmy testy w kilku grach: Assassin’s Creed: Odyssey, Far Cry 5, Assassin’s Creed: Valhala oraz Watch Dogs Legion.

Wyniki znajdziesz na portalu Geex.

karty graficzne geforce rtx 3060 ti sklep

Rozbudowane portfolio premierowe

Z pewnością ucieszy Cię fakt, że już na starcie możesz wybierać spośród kilkunastu modeli. Swe propozycje zaprezentowali: ASUS, MSI, Gigabyte, Gainward, INNO3D oraz Palit. Dużą część stanowią wersje OC z fabrycznie podkręconymi zegarami. Z nimi już na starcie zyskujesz więcej mocy do gamingu. Wykorzystaj ją jak najlepiej.

Sprzedaż GPU RTX 3060 Ti rozpoczyna się 2 grudnia 2020, punktualnie o 15:00. Od tej godziny można składać zamówienia.

Dostępność nowych kart jest ograniczona. Po wyczerpaniu bieżących stanów magazynowych zamówienia będą realizowane chronologicznie. O szczegółach będziemy informować po zakupie, drogą mailową.

Odkryj GeForce RTX 3060 Ti