Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Black Friday z Xiaomi. Upoluj wybrane modele smartfonów nawet o 1500 zł taniej

Black Friday z Xiaomi. Upoluj wybrane modele smartfonów nawet o 1500 zł taniej

Dotychczasowy smartfon odmawia posłuszeństwa? A może po prostu masz potrzebę wymienienia go na nowszy model? Bez względu na to, jakie pobudki Tobą kierują, jedno jest pewne – lepszej okazji już nie będzie. Tylko teraz, z okazji Black Friday, wybrane modele smartfonów Xiaomi kupisz z rabatem sięgającym nawet do 1500 zł. Sprawdź, co przygotowaliśmy.

Smartfony Xiaomi niezmiennie zachwycają

Mówi się, że najlepszy smartfon to ten, który ma się pod ręką. My twierdzimy, że musi być dodatkowo dobry i możliwie tani. Czy jest to jednak możliwe? Jak najbardziej. W tym temacie to właśnie smartfony Xiaomi od lat nie mają sobie równych. Producent z Chin oferuje najlepsze jakościowo telefony smart, a do tego z genialnymi aparatami i możliwościami, które wyprzedają konkurencję, zachowując przy tym zdroworozsądkowe podejście do tematu ceny.

Co więcej, z okazji Czarnego Piątku, wybrane modele smartfonów tego producenta kupicie jeszcze taniej niż zwykle. W promocji znajdziecie m.in.:

… i wiele, wiele innych.

https://promocje.x-kom.pl/blackfriday-xiaomi

Zasady i czas trwania promocji

Na koniec niespodzianka. Promocja z okazji Czarnego Piątku potrwa nieco dłużej niż jeden dzień. Mówiąc wprost, rozpocznie się 27.11.2020 i potrwa aż 3.12.2020, czyli niemal cały kolejny tydzień.

W tym czasie ceny zostaną obniżone na kartach produktowych poszczególnych smartfonów Xiaomi, co oznacza, że nie musisz wpisywać żadnego kodu w trakcie realizacji zamówienia. Jedyne co masz na głowie, to wybór wymarzonego sprzętu od Xiaomi. Wiesz już, na który model postawisz?

Oferta ważna od 27.11.2020 do 3.12.2020 lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Sięgnij po wszystkie smartfony Xiaomi objęte promocją Black Friday