Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Zakończenie urodzinowego konkursu w aplikacji x-kom

Zakończył się konkurs w aplikacji x-kom z okazji 18-tych urodzin naszego sklepu. Po zaciętej rywalizacji opadł kurz, przegrzane palce po rozgrywce na smartfonie mogą już odpocząć. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie, a zwycięzcom gratulujemy. Nagrody już do nich powędrowały. Sprawdźcie szczegóły naszej urodzinowej zabawy.

Na czym polegała urodzinowa zabawa?

Aby wziąć udział w konkursie, należało zalogować się do aplikacji x-kom i zbierać darmowe punkty w codziennych premiach i quizach technologicznych. Specjalny kalendarz podpowiadał, kiedy zebrać największą liczbę punktów.

Zdobyte punkty można było wymienić na kupony rabatowe do naszego sklepu. To nie wszystko. W każdym tygodniu trwania konkursu 20 osób z największą liczbą punktów otrzymało bon o wartości 200 złotych na zakupy w x-kom. Ale to nie koniec, czas na podium – 3 osoby z największą liczbą punktów uzyskaną podczas trwania całego konkursu otrzymały bon o wartości 2000 złotych na zakupy w naszym sklepie.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Uczestnicy, którzy stanęli na podium szli łeb w łeb. Głównemu zwycięzcy zabrało tylko 31 punktów do możliwego maksimum. Oznacza to, że odbierał premię każdego dnia przez cały okres trwania konkursu, a na 330 pytań quizowych pomylił się tylko 31 razy. Serdecznie gratulujemy! Nagrody drogą mailową powędrowały już do zwycięzców.

Zakończenie konkursu w aplikacji

Aplikacja x-kom – to wygodne i się opłaca

Nasza aplikacja to oszczędność i wygoda. Korzystając z niej, dowiesz się na bieżąco o nowościach, aktualnych promocjach i limitowanych okazjach. W łatwy sposób zrobisz zamówienie i sprawnie odbierzesz je w salonie za pomocą specjalnego kodu. A dodatkowo będziesz mieć możliwość śledzenia swoje zamówienia od początku do końca drogi.

Chcesz upolować najlepsze okazje? Złap je w aplikacji mobilnej. Z Black Friday z promocjami startujemy już 27.11.2020 r. o 00:00.

Nie masz jeszcze naszej aplikacji?

AppStore Google Play